Kongresy i sympozja

Udział w konferencjach naukowych i seminariach:

Aktywne uczestnictwo jako prelegentka:

1/ Prelekcja wraz z pokazem slajdów pt. „Coaching szansą dla indywidualistów w pułapce sztywnych procedur” oraz druga, pokazowa prezentacja wspólnie z Robertem Janowskim (z programu TV „Jaka to melodia”), zagadnienia „Przemówienia publiczne i występy”, w dniu 10-11 września 2015 r., Konferencja Naukowa „Coaching Kariery”, zorganizowanej przez Centrum Studiów Podyplomowych
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie,


2/ Wygłoszenie prelekcji pt: “Rola mediów w informowaniu opinii publicznej i administracji państwowej o nielegalnych piramidach finansowych” na IV Ogólnopolska Konferencja “Społeczna odpowiedzialność administracji publicznej – wymiar informacyjny”, która odbyła się 17.10.2019 w Rzeszowie,  zorganizowana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) i WSIiZ. (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania).

3/ Wygłoszenie prelekcji pt.:”Formy cyberprzemocy oraz skala zjawiska wśród dzieci i młodzieży szkolnej”, Konferencja naukowa „Cyberprzestrzeń” – zagrożenia i szanse w wychowaniu i edukacji”  w dniu 29.11.2019 – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (WSIiZ).

4/ Prelekcja z pokazem slajdów pt. „Miejsca wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury i Przyrody UNESCO oraz Parki Narodowe Kenii i Brazylii” podczas Seminarium Naukowego, zorganizowane przez Koło Naukowe MLM dla przyszłych przedsiębiorców na Wydziale Ekonomii i Zarządzania oraz Koło Naukowe Turystyki i Rekreacji Nicolaus Copernicus Adventure Club na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, 19 kwietnia 2011 r.

5/  Prelekcja  warsztaty wraz z pokazem slajdów pt.  “Trójkąt dramatyczny konfliktu i jak z niego wyjść?”, podczas Seminarium Naukowego w ramach IV edycji Dnia Psychologa, organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Psychologii SYNERGIA, na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, 17 kwietnia 2016 r.

6/ Prelekcja wraz z pokazem slajdów pt. „Moc wyobraźni w kreowaniu rzeczywistości”, podczas Seminarium Naukowego organizowanego przez Klub Coacha wraz z Centrum Studiów Podyplomowych – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, 15.05.2015 r.

7/ Prelekcja z pokazem slajdów pt. „Korzystne działanie witamin, minerałów i roślinnych składników leczniczych na organizm człowieka”, podczas Seminarium naukowego w branży MLM i zdrowia, organizowanej przez firmę CaliVita / California Fitness, która odbyła się w Rzeszowie, 24 maja 2018 r.

8/ II Seminarium biznesowe dla Menadżerów California Fitness, prelekcja z prezentacją „Twój wewnętrzny komputer – podświadomość”, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Osieczanach, organizowane przez California Fitness Polska w dniach 25-27 luty 2000 r

Posiadam certyfikaty uczestnictwa w:

1/ Pierwsze Polsko-Szwajcarskie Seminarium Dalcrozowskie, zorganizowane ze środków Ministerstwa Kultury i Sztuki, obejmujące szkolenie zawodowe, pt. „Rytmika – solfeż – Improwizacja fortepianowa w metodzie Dalcroze’a”, zorganizowane w Zakopanem dniach 01-14.07.1991 r., przez: Akademia Muzyki im. F. Chopina (obecnie UMFC) w Warszawie, Instytut Dalcrose’a w Genewie, Polska Sekcja ISME i Centralny Ośrodek Pedagogiczny Szkolnictwa Artystycznego.

2/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, „Koenzym Q10 – najważniejsza witamina kardiologów” – prof. dr hab. n. med. Krzysztof J. Filipiak z Warszawskiej Akademii Medycznej, organizowana przez California Fitness Polska w Warszawie, w dniu 17 kwietnia 1998 r. 

3/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, „Koenzym Q10 – najważniejsza witamina kardiologów” – prof. dr hab. n. med. Krzysztof J. Filipiak, Dr Danuta Niedźwiecka – Kącik, dr Malgorzata Miktus, organizowana przez California Fitness Polska, w Katowicach, w dniu 4 grudzień 1998 r. 

4/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, m.in. prof. dr hab. n. med. Zbigniew Wronkowski, prof. nzw. dr hab. med. Witold Tłustochowicz, dr Elżbieta Anuszewska, organizowana przez California Fitness Polska w Warszawie, w dniu 15 października 1999 r. 

5/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, ”Fitoterapia – tradycja i przyszłość” – prof. dr h.c. dr hab. Jerzy Lutomski, „Właściwe odżywianie – podstawa prawidłowego funkcjonowania i regeneracji organizmu” – dr Grażyna Pająk, dr nauk med. Danuta Broniarczyk – Pawłowska, dr Małgorzata Miktus, organizowana przez California Fitness Polska w Katowicach, Teatr Śląski im. St. Wyspiańskiego, ul. Rynek 2, w dniu 24 maja 2003 r. 

6/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, m.in. prof. dr hab. n. med. Valeria Szedlak-Vadocz, dr nauk med. Danuta Broniarczyk – Pawłowska, dr Małgorzata Miktus, organizowana przez California Fitness Polska w Warszawie, Teatr na Woli, w dniu 18 październik 2003 r. 

7 / Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, m.in. prof. dr hab. Piotr Heczko (UJ Wydział Lekarski, Kraków), dr n. med. Sławomir Mrozicki, dr nauk med. Danuta Broniarczyk – Pawłowska, dr Małgorzata Miktus, organizowana przez California Fitness Polska w Krakowie, Teatr Bagatela, ul. Karmelicka 5, w dniu 22 maja 2004 r. 

8/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, „Główny przyczyny chorób XXI wieku – grzybica i zakażenia wewnątrzkomórkowe” – prof. dr hab. n. med. Valeria Szedlak-Vadocz, Warszawa, Hotel Holliday Inn ul. Złota 48/54, Inn, organizowana przez CaliVita International Polska w dniu 4 marca 2006 r. 

9/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, „Biorezonans – medycyna XXI wieku” –  prof. dr hab. n. med. Valeria Szedlak-Vadocz i Gabor Lednyiczky (biolog),  Warszawa, Hotel Holliday Inn ul. Złota 48/54,, organizowana przez CaliVita International Polska w dniu 3-4 marca 2007 r. 

10/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, „Biologicznie aktywna woda alkaliczna – naturalne rozwiązanie problemów zdrowotnych XXI wieku”– prof. dr hab. n. med. Valeria Szedlak-Vadocz,  Warszawa, Hotel Holliday Inn ul. Złota 48/54,, organizowana przez CaliVita International Polska w dniu 10 maj 2008 r. 

11/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, „Dieta zgodna z grupa krwi a choroby cywilizacyjne i  problemy z nadwagą”–  prof. dr hab. n. med. Valeria Szedlak-Vadocz,  Warszawa, Hotel Holliday Inn ul. Złota 48/54, organizowana przez CaliVita International Polska w dniu 14 marca 2010 r. 

12 / Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy „Substancje biologiczne czynne a choroby cywilizacyjne XXI w.” – prof. zw, dr hab. n. farm. Marek Naruszewicz – Warszawski Uniwersytet Medyczny, organizowana przez CaliVita International Polska w dniu 19 marca 2011 r. w Warszawie, Hotel Holliday Inn ul. Złota 48/54,

13 / Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, m.in.  prof. dr hab. inż. Ewa Cieślik,  dr nauk med. Danuta Broniarczyk – Pawłowska, organizowana przez CaliVita International Polska w dniu 22 listopad 2016 r. w Falentach,  k/ Warszawy,  Ośrodek konferencyjno – szkoleniowy.

14/ Seminarium Biznesowe i Konferencję Naukową CaliVita® w Warszawie, organizowana przez CaliVita International Polska, w dniach 22-23 maj 2015 r.

15/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, Warszawa, Centrum Konferencyjne Nimbus, al. Jerozolimskie 98, organizowana przez CaliVita International Polska w dniu 23 kwiecień 2016 r.

16/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, Warszawa, Hotel Novotel,  ul. Marszałkowska 94/98, organizowana przez CaliVita International Polska, w dniu 25 marzec 2017 r.,

17/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy, Warszawa, Hotel Novotel,  ul. Marszałkowska 94/98, organizowana przez CaliVita International Polska w dniu . 9 grudzień 2017 r.

18/ VII Konferencji Trenersko– Coachingowej PROFECTUS, „Szkolenia i coaching jako strategiczny system wspierania organizacji” na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w dniach 2 – 3 czerwca 2018 r.

19/ Konferencja Naukowa „Różne oblicza Coachingu”, zorganizowanej przez Centrum Studiów Podyplomowych – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Rzeszów 19.09.2018 r.

20/ Konferencja Naukowa z zakresu medycyny z udziałem lekarzy pt: ”Anti-ageing, Anti-fatigue, Autoimmunologia” , Warszawa, Hotel Novotel,  ul. Marszałkowska 94/98, organizowana przez CaliVita International Polska w dniu 17 listopada 2018.

21/ Seminarium z serii „Sztuka rozmowy” ze specjalistą w zakresie języka mediów, reklamy i polityki, prof. Jerzym Bralczykiem oraz dziennikarzem i felietonistą Michałem Ogórkiem, cyklu „Wielkie Pytania w Nauce” organizowanym przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania oraz Fundację „Tygodnika Powszechnego”, 5 grudnia 2018, Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie.